Adwokat Płock2018-08-23T18:08:59+00:00

Adwokat Płock jest młodą i prężnie rozwijająca się kancelarią prawną, która opiera się na bogatej praktyce zawodowej założyciela i współpracujących z nim osób.

Założyciel jak i właściciel Kancelarii Adwokackiej Michał Piotrowski ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku. Uzyskał dyplom na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W latach 2013-2016 roku odbywał aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. W trakcie aplikacji miałem okazję nabyć praktyczne doświadczenie, biorąc udział w licznych postępowaniach sądowych i współpracując z wieloma kancelariami adwokackimi z Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego i Płocka. Od 2017 roku praktykuję w kancelarii indywidualnej.
Adwokat Płock dostarcza swoim klientom nieustanne wsparcie prawne na najwyższym poziomie. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, tak aby być cały czas na czasie ze zmieniającymi się przepisami oraz zapisami prawa.

Prawnicy naszej Kancelarii Adwokackiej oferują zarówno kompleksową obsługę prawną firm, jak i obsługę prawną Klientów indywidualnych, w zakresie prawa karnego i cywilnego (w tym prawo rodzinne: sprawy rozwodowe i sprawy o alimenty ), ale również prawa gospodarczego, administracyjnego i prawa pracy. Adwokat w Płocku to lider na rynku lokalnym w zakresie porad prawnych.

Główna siedziba Kancelarii Adwokackiej znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim (05-100), ul. Bohaterów Modlina 44

Adwokat Nowy Dwór Mazowiecki w Płocku świadczy porady prawne w przystępnych cenach. Szczegółowy wykaz oferowanych usług z zakresu doradztwa i informacje na temat rodzaju prowadzonych spraw i postępowań sądowych znajdziecie Państwo w kolejnych zakładkach witryny.